Warsztaty kreatywnego rękodzielnictwa

Zapraszamy studentów i doktorantów UMCS na warsztaty kreatywnego rękodzielnictwa zatytułowane "Pasja szycia". Dotyczyć będą ozdabiania bawełnianych toreb aplikacjami z filcu, wstążek, kolorowych kamieni i koralików.

Kiedy: 06.06.2018 roku (środa), w godzinach: 16.15-19.15
Gdzie: Akademickie Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka, sala nr 17

Celem warsztatów jest komunikacja z innymi ludźmi poprzez działania artystyczne oraz budowanie wsparcia społecznego. Dzięki środkom artystycznym można nauczyć się radzenia sobie z napięciem emocjonalnym, a także panowaniem nad stresem. Warsztaty to świetna okazja do wyrażenia siebie, swoich emocji, a także kreatywnego spędzenia wolnego czasu.

Warsztaty poprowadzą:

  • dr Anna Tychmanowicz - psycholog, adiunkt w Instytucie Psychologii UMCS. Prowadzi warsztaty z kreatywności i twórczości dla młodzieży i dorosłych. Posiada doświadczenie w tematyce radzenia sobie ze stresem i komunikacji interpersonalnej.
  • Violetta Dryło – z wykształcenia jest plastykiem, jej artystyczny wybór to etno design - tradycyjny warsztat przeniesiony na współczesne wzornictwo, dzieła sztuki i formy użytkowe. Tworzy unikatowe przedmioty w oparciu o szeroką znajomość rękodzieła, sięga do źródeł, dogłębnie poznaje rzemiosło, przetwarzając je na język współczesnej sztuki, działa na styku tradycji i nowoczesności.

Strona na Facebooku

Podczas warsztatów zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.
Powstałe pracę będą własnością autorów.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapisy na warsztaty - formularz zgłoszeniowy

Jeśli cieszy was ręczne szycie oraz „spotkanie” z igłą i nitką - zapraszamy!


Warsztat realizowany jest w ramach projektu „Dobre życie”.
Organizator: Zespół ds. Osób Niepełnosprawnych, Biuro Spraw Studenckich, Centrum Kształcenia i Obsługi Studiów
Dom Studencki „BABILON”, ul. Radziszewskiego 17/9, 20-036 Lublin
tel.: (81) 537-58-90

    Aktualności

    Data dodania
    30 maja 2018