Studencki wolontariat sportowy w AZS UMCS

AZS UMCS Lublin szuka studentów chętnych nawiązać współpracę z klubem. Nabór wolontariuszy trwa do 30 listopada.

AZS UMCS Lublin jest jednym z największych klubów wielosekcyjnych w Polsce, który odnosi sukcesy zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Jest także organizatorem wielu imprez sportowych jak chociażby Główne Mistrzostwa Polski w Pływaniu czy ligowe starcia akademickich drużyn. Każdy z was może mieć teraz swój wkład w działalność klubu.

Za działania na rzecz klubu wystawiamy zaświadczenia i dajemy także studentom możliwość odbycia u nas praktyk. Dodatkowo takie osoby nawiązują wiele nowych kontaktów i to może im pomóc w dalszym rozwoju kariery zawodowej. Jest to także przyjemna forma spędzania czasu w okresie studiów. Jeżeli ktoś ma już jakieś doświadczenie, to jest to jak najbardziej wartość dodana. W przypadku tych osób, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki, najważniejsza jest chęć i gotowość do działa – wyjaśnia Dagmara Gruszczak, wiceprezes AZS-u UMCS Lublin.

Rekrutacja trwa do następujących obszarów:

 • Administracja – wsparcia biura klubowego i pomoc w organizacji wydarzeń sportowych
 • Marketing i promocja – tworzenie relacji w klubowych social mediach, dbanie o dobry wizerunek klubu oraz organizacja wydarzeń promocyjnych na Uniwersytecie
 • Dział techniczny – pomoc w przygotowaniu obiektu do zawodów, wsparcie logistyczne, mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B (głównie praca dla mężczyzn)
 • AS/Joker – zadania specjalne, często pokrywające się z zadaniami z wyżej wymienionych komisji, mile widziane osoby z dyspozycyjnością czasową oraz zainteresowane działaniem na różnych obszarach

Każdy student, który dołączy do klubu, będzie mógł zyskać nowe doświadczenie przy organizacji imprez sportowych, wzbogacić swoje CV, odbyć praktyki, a nawet poznać utytułowanych sportowców AZS-u UMCS. Nie czekaj i dołącz już dziś!

Formularz zgłoszeniowy

  Aktualności

  Autor
  Rafał Małys
  Data dodania
  23 listopada 2022