Spotkanie: Polskie światłowody – światowe rozwiązanie

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej oraz firma InPhoTech zapraszają na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne pt.: „Polskie Światłowody – światowe rozwiązania. Zaplanuj swoją przyszłość z fotoniką”. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 2 marca 2017 roku. Początek o godzinie 14.00 w Dużej Auli (sala 105) Instytutu Informatyki UMCS przy ul. Akademickiej 9. Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich studentów oraz absolwentów naszej uczelni.!

InPhoTech jest wiodącą polską firmą badawczo-rozwojową o szerokich możliwościach technologicznych, działającą na rynku technologii światłowodowej w zakresie sensorów, laserów i nowoczesnej telekomunikacji. Firma prezentowała się m.in. podczas Wystawy Światowej EXPO 2015 i została wyróżniona w tak prestiżowych konkursach jak: Deloitte 2015 Central Europe Technology Fast 50, Inicjator Innowacji 2016 (org. Newsweek Polska oraz PwC), Polski Produkt Przyszłości 2016 (org. PARP) czy SME Instrument 2016 (program Horyzont 2020).

Firma InPhoTech od lat współpracuje z Pracownią Technologii Światłowodów UMCS. Obecnie poszukuje osób do pracy w Warszawie oraz w Lublinie. Oferty skierowane są do studentów oraz absolwentów z wykształceniem ścisłym i technicznym. Więcej informacji o rekrutacji znajduje się na stronie: www.inphotech.pl/kariera.html.

Program spotkania:

 • Prezentacja „Innowacyjna firma, innowacyjna strategia, innowacyjna technologia”
 • Klaster Fotoniki i Światłowodów – efekt synergii gwarantem sukcesu
 • Dlaczego warto pracować w InPhoTechu? – indywidualne prezentacje pracowników firmy
 • Prezentacja ofert pracy oraz staży
 • Sesja pytań i odpowiedzi

2 marca 2017, godz. 14.00
Duża Aula (sala 105) Instytutu Informatyki UMCS
ul. Akademicka 9, Lublin

  Aktualności

  Autor
  Mateusz Woźniak
  Data dodania
  23 lutego 2017