Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z CBA

Myślisz o pracy w służbach specjalnych? Chciałbyś/chciałabyś dołączyć do elitarnej jednostki walczącej z korupcją w państwie? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania i zadań Centralnego Biura Antykorupcyjnego?
Przyjdź na spotkanie z funkcjonariuszami CBA i dowiedz się więcej o przestępczości korupcyjnej, działalności Biura na rzecz bezpieczeństwa państwa polskiego, procedurze rekrutacyjnej oraz możliwych ścieżkach kariery.

Uczestnicy: spotkanie otwarte, adresowane do wszystkich zainteresowanych pracą/służbą w CBA, a w szczególności do absolwentów oraz studentów ostatnich lat pierwszego i drugiego stopnia.

Terminy spotkań informacyjnych:

28 maja 2018 r., godzina 10:30
Wydział Politologii UMCS, sala nr 114

28 maja 2018 r., godzina 12:45
Wydział Prawa i Administracji UMCS, Aula Uniwersytecka

Ramowy plan spotkania:

 • Główne obszary działania i struktura organizacyjna CBA
 • Struktura organizacyjna CBA
 • Pojęcie i społeczne koszty korupcji
 • Sposoby postępowania w przypadku zaistnienia korupcji
 • Procedura rekrutacyjna w CBA, możliwe ścieżki kariery

CBA poszukuje obecnie studentów ostatnich lat oraz absolwentów do służby lub pracy w zakresie m.in.: obsługi prawnej, pracy operacyjno-rozpoznawczej, czynności dochodzeniowo-śledczych, czynności kontrolnych, ochrony informacji niejawnych i danych osobowych, logistyki, finansów, współpracy międzynarodowej, analiz, informatyki śledczej, elektroniki, łączności radiowej, bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych, administrowania sieciami teleinformatycznymi, administrowania systemami informatycznymi, programowania, kierowania projektami teleinformatycznymi, pomocy technicznej (help-desk).

Osoby zainteresowane zachęcamy do przyniesienia CV.
Rekrutacja prowadzona jest cały rok.
Kontakt w sprawach rekrutacji:
22 437 15 06, rekrutacja@cba.gov.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

  Aktualności

  Autor
  Redakcja UMCS
  Data dodania
  24 maja 2018