Spotkania kulturowe z UMCS - Kazachstan

Biuro Rekrutacji UMCS rozpoczyna nowy cykl wydarzeń kulturalnych we współpracy z Welcome Center UMCS, Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką im. KEN w Lublinie i Fundacją Mała Misja. Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższą środę, 29 marca.

Tytuł: Spotkania kulturowe z #UMCS - Kazachstan

Data: Środa, 29 marca 2023, godz. 16.00

Miejsce: „Trójka” - Stołówka Akademicka UMCS

Na pierwszym spotkaniu wybierzecie się do Kazachstanu z Ayaną - studentką pierwszego roku studiów licencjackich na kierunku Biology, spec. Medical Biology. Będziesz również miał/a możliwość wzięcia udziału w warsztatach, grach integracyjnych i dyskusjach.

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim, ale część integracyjna i „small talk” będą dostępne również w języku polskim.

Strona wydarzenia na Facebooku


Jest to również wyzwanie - jeśli chcesz przygotować w przyszłości takie wydarzenie, to koniecznie skontaktuj się z nami! Poszczególne spotkania w ramach cyklu będą prowadzone w języku angielskim, polskim lub w obu językach i będą podzielone na dwie części: pierwsza dla społeczności UMCS oraz druga dla społeczności Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej, w tym współpracujących szkół.

    Aktualności

    Data dodania
    27 marca 2023