Rusza projekt Helpers' Generation

Helpers' Generation to akcja organizowana przez fundację DKMS mająca na celu powiększenie bazy potencjalnych dawców szpiku. Akcja jest rozpowszechniona głównie wśród studentów pochodzących z uczelni z całej Polski. Na uczelniach w Lublinie również nie zabrakło chętnych do wzięcia udziału w akcji, wliczając UMCS.

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa ze względu na panującą w kraju sytuację epidemiologiczną. Co roku były organizowane wydarzenia na uczelniach, rozstawiano stanowiska na korytarzach uczelnianych, gdzie mogliście się zarejestrować się jako dawcy szpiku. W tym roku jest to niestety niemożliwe, stąd właśnie nasza droga komunikacji z Wami!

Chcemy Was zachęcić do zarejestrowania się w bazie potencjalnych dawców szpiku, ponieważ to akcja rozpowszechniana wśród studentów, mająca również na celu zjednoczenie nas wszyskich! Jeżeli np. jesteś już zarejestrowany/a jako dawca lub nie, bo nie możesz/nie chcesz, ale pragniesz nieść pomoc innym, zapraszamy do zostania naszymi wolontariuszami i wspólnie z nami spróbowania znalezienia nawet kilku osób, które chciałyby zarejestrować się w bazie dawców!

Dołącz do wydarzenia

Aniela Dryżałowska
Jan Radosław Znajomski
Liderzy akcji Helpers' Generation

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    18 listopada 2020