Program MOST - rekrutacja na rok akad. 2019/2020

Rusza rekrutacja do programu MOST na semestr zimowy oraz cały rok akademicki 2019/2020.

Rekrutacja 15 kwietnia - 15 maja

Rekrutacja rozpocznie się 15 kwietnia i potrwa do 15 maja 2019 r. W tym okresie na stronie internetowej www.most.uka.uw.edu.pl można zapoznać się z aktualną ofertą MOST-u oraz założyć konto w systemie IRK, za pośrednictwem którego dokonuje się rejestracji i uzyskuje status osoby ubiegającej się o udział w programie.

Szczegółowe informacje o rekrutacji i programie MOST:

Program MOST umożliwia studiowanie na jednym z ponad dwudziestu najlepszych ośrodków akademickich w Polsce, a każda zainteresowana osoba z pewnością znajdzie w nim ofertę dla siebie. MOST ma ich ponad 1000 na studiach licencjackich oraz kolejny 1000 na studiach uzupełniających magisterskich. Oczywiście także osoby studiujące w systemie jednolitych studiów magisterskich znajdą coś dla siebie, a pakiet ponad 200 ofert skierowany jest wyłącznie do doktorantów.

Co najistotniejsze, MOST umożliwia studiowanie na uczelni przyjmującej nie tylko na takim samym kierunku jak na uczelni macierzystej, ale także na kierunku pokrewnym. Skorzystanie z oferty programu jest możliwe nawet wtedy, gdy było się już uczestnikiem Programu Erasmus. Zasada działa oczywiście również w drugą stronę – bycie MOST-owiczem nie uniemożliwi wyjazdu „na Erasmusa”.

Kto może wziąć udział w programie?

  • Studenci po ukończeniu drugiego semestru jednolitych studiów magisterskich
  • Studenci po ukończeniu drugiego semestru studiów na studiach I stopnia
  • Studenci po ukończeniu pierwszego semestru na studiach II stopnia
  • Doktoranci po ukończeniu pierwszego roku studiów doktoranckich

    Aktualności

    Data dodania
    12 kwietnia 2019