"Lublin z duszą" - spacery z pasjonatami Lublina

Na początku roku akademickiego zapraszamy studentów na oryginalne spacery. W ramach projektu “Lublin z Duszą” proponujemy dwie trasy: po Starym Mieście oraz po Śródmieściu.

Spacery zostały opracowane w autorski sposób z udziałem specjalnie zaangażowanych do projektu przewodników tzw. „opowiadaczy”, którzy są przede wszystkim pasjonatami Lublina. Daje to możliwość usłyszenia wielu ciekawostek
i jest okazją do rozmowy ze znawcami niesztampowych miejsc oraz oryginalnych inicjatyw.

Przez opowieść właśnie tych osób można poznać, czym jest Dusza miasta. Uczestnictwo w wycieczkowej grupie ma jeszcze jeden walor: pozwala na nawiązanie znajomości z innymi młodymi ludźmi (studentami różnych kierunków, wszystkich lubelskich uczelni). Spacery polecamy szczególnie studentom rozpoczynającym przygodę na lubelskich uczelniach oraz tym, którzy chcieliby lepiej poznać miasto.

Terminy wycieczek zamieszczamy na stronie spacery.lublin.eu. Wymagane są wcześniejsze zapisy - drogą mailową, telefonicznie, bądź przez portal Evenea.pl. Przy rejestracji proponujemy spacer w dwóch częściach.

Czekamy na zgłoszenia!

Informacje i zapisy:

Urząd Miasta Lublin
Wydział Strategii i Obsługi Inwestorów
plac Litewski 1, pokój 303, III piętro
tel. 81 466 2512; email: spacery@lublin.eu
Więcej informacji: spacery.lublin.eu

Organizatorami spacerów są: Urząd Miasta Lublin, Ośrodek „Brama Grodzka Teatr NN”, Duszpasterstwo Akademickie KUL. Współpracujemy z lubelskimi uczelniami, instytucjami kultury, a także innym podmiotami, którym bliska jest idea „Lublina z Duszą”.

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    13 października 2015