"Lublin z duszą" - spacery 24 i 26 marca

Drogi Żaku!

Wraz ze zbliżającą się wiosną zapraszamy Cię na spacer w ramach projektu “Lublin z Duszą”. Najbliższe wycieczki odbędą się 24 marca, we wtorek (wycieczka po Starym Mieście) oraz 26 marca, w czwartek (wycieczka po Śródmieściu). Czekamy na Twoje zgłoszenie!

fot. Marketing Miasta Lublin

Spacery są dwuczęściowe, opracowane w autorski sposób z udziałem specjalnie zaangażowanych do projektu przewodników. Da Ci to możliwość usłyszenia wielu ciekawostek i będzie okazją do rozmowy ze znawcami miejskich szlaków, niesztampowych miejsc oraz oryginalnych inicjatyw.

Chcielibyśmy aby spacer był okazją do spotkania z pasjonatami Lublina. Przez opowieść właśnie tych osób będziesz mógł poznać czym jest Dusza miasta. Uczestnictwo w wycieczkowej grupie ma jeszcze jeden walor: pozwala na nawiązanie znajomości z innymi młodymi ludźmi (studentami różnych kierunków, wszystkich lubelskich uczelni). Spacery polecamy szczególnie pierwszoroczniakom oraz tym, którzy chcieliby lepiej poznać miasto.

Terminy kolejnych wycieczek dostępne są na www.spacery.lublin.eu. Wymagane są wcześniejsze zapisy - drogą mailową, telefonicznie, bądź przez portal Evenea.pl. Przy rejestracji proponujemy spacer w dwóch częściach – Stare Miasto, Śródmieście.

Informacje i zapisy:

Urząd Miasta Lublin
Wydział Strategii i Obsługi Inwestorów
plac Litewski 1, pokój 303, III piętro
tel. 81 466 25 12; email: spacery@lublin.eu
Więcej: www.evenea.pl, www.spacery.lublin.eu  

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    18 marca 2015