Lublin Skills Up! - komunikacja międzypokoleniowa

27 kwietnia o godzinie 13:00 w ramach Lublin Skills Up! odbędą się bezpłatne warsztaty pt. „Komunikacja międzypokoleniowa. Jak pogodzić potrzeby X, Y i Z”. Spotkanie poprowadzi absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, trenerka biznesu Malgorzata Połok w "Miejscówce" Centrum Handlowego Skende w Lublinie.

Podczas warsztatów uczestnicy poruszą m.in. kwestie różnic pokoleniowych w podejściu do relacji zawodowych, work-life balance, bazując na danych statystycznych, obecności przedstawicieli różnych pokoleń na rynku pracy,  a także spróbują znaleźć rozwiązanie na porozumienie międzypokoleniowe w pracy.

Lublin Skills Up! to cykl darmowych warsztatów rozwojowych dla młodzieży, ukierunkowany na wsparcie kompetencji na rynku pracy. Dodatkowym komponentem motywacyjnym dla młodzieży jest możliwość zbierania naklejek – „Skilli”  za udział w warsztatach i wymieniania ich na nagrody. Za zebranie 5 „Skilli” przysługuje gadżet, zaś za zebranie 10 „Skilli” nagroda gwarantowana. 

Szczegóły dotyczące udziału w programie określa regulamin dostępny na stronie. Na warsztaty obowiązują zapisy poprzez formularz. Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Fot. Materiały organizatora

    Aktualności

    Data dodania
    24 kwietnia 2023