Lublin Skills Up! - IT bez tajemnic, czyli jak wejść do branży?

25 maja o godzinie 13:00 w ramach Lublin Skills Up! odbędą się bezpłatne warsztaty rozwojowe pt. "IT bez tajemnic, czyli jak wejść do branży?". Spotkanie poprowadzi specjalistka ds. szkoleń i rozwoju Billennium S.A. Marzena Sierociuk-Perzyna w "Miejscówce" Centrum Handlowego Skende w Lublinie. Na spotkanie obowiązują zapisy.

W ostatnich latach branża IT cieszy się ogromną popularnością. Świat ten kusi dobrymi zarobkami, gwarancją ciągłego rozwoju i możliwością pracy zdalnej. Mimo to nadal brakuje wielu specjalistów IT, a sektor ten kojarzony jest z wysokim progiem wejścia.

Marzena Sierociuk-Perzyna (HR Learning & Development Specialist w Billennium S.A.) na przykładzie własnej ścieżki zawodowej opowie, jak zacząć pracę w firmie IT oraz co może w tym pomóc. Pani Marzena pracuje w Dziale Szkoleń i Rozwoju w Billenium S.A. Od ponad 3 lat prowadzi projekt „Akademia Wiedzy”, którego celem jest wsparcie pracowników w dzieleniu się wiedzą między sobą. Organizuje wewnętrzne wydarzenia oraz pomaga prelegentom w jak najlepszym przygotowaniu do ich wystąpień. Przeszła drogę od sprzedawcy, przez testera manualnego oraz Scrum Mastera do Specjalisty ds. Szkoleń i Rozwoju. Swoje aktualne działania wykonuje z pasją i zaangażowaniem, ponieważ – jak sama twierdzi – lubi to, co robi oraz daje jej to olbrzymią satysfakcję.

Szczegóły dotyczące udziału w programie określa regulamin dostępny na stronieNa warsztaty obowiązują zapisy poprzez formularz.

Fot. Materiały organizatora

    Aktualności

    Data dodania
    17 maja 2023