Konkurs dla studentów i studentek UMCS

Przedsiębiorczość to jednak nie tylko prowadzenie biznesu. To także poprawa jakości naszego życia, poprzez doskonalenie otaczającej nas rzeczywistości.

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej ceni kreatywność i zaangażowanie studentów, dlatego przygotował konkurs pt. KreaTYwni na UMCS.

Jak uniknąć kolejek do Dziekanatu? Jak usprawnić komunikację z prowadzącymi zajęcia? Jak zwiększyć dostęp do informacji o ważnych wydarzeniach naukowych i kulturalnych?

Jeśli znasz odpowiedź na te lub inne, istotne pytania – zgłoś się do naszego konkursu!

A może Ty lub Twoi znajomi macie gotowy pomysł, jak ułatwić życie studentów, jak usprawnić funkcjonowanie naszej Uczelni, ale nie wiecie jak go zrealizować? 

Ten konkurs jest również dla Was! 

Przedstaw nam swój pomysł na wprowadzenie innowacji na UMCS i wygraj smartwatcha!

Autorzy trzech najciekawszych pomysłów zostaną zaproszeni na spotkanie z Prorektorem ds. Rozwoju i Współpracy z Gospodarką, Zbigniewem Pastuszakiem, w trakcie którego zostaną podjęte ustalenia na temat możliwości ich wdrożenia.

Pomysły można konsultować z dr. Bartłomiejem Twarowskim – Uniwersyteckim Konsultantem ds. Przedsiębiorczości (e-mail: b.twarowski@umcs.pl, tel. 725 336 885) oraz zgłaszać indywidualnie lub zespołowo (zespoły maksymalnie trzyosobowe) do 27 listopada 2021 r. do godziny 23:59 na adres magdalena.bis@umcs.pl.

Pomysły należy przedstawić w postaci prezentacji multimedialnej (w formacie .pptx lub .ppt) składającej się z 8-10 slajdów.

Zwycięskie projekty wybierze Komisja Konkursowa w składzie:

 • dr hab. Zbigniew Pastuszak – Prorektor UMCS ds. Rozwoju i Współpracy z Gospodarką,
 • dr hab. Mariusz Kicia – Dziekan Wydziału Ekonomicznego,
 • mgr Magdalena Bis – Kierownik Biura Rozwoju Kompetencji UMCS,
 • mgr Wirginia Gieryng-Wójtowicz – Dyrektor Centrum Promocji UMCS.
 • dr Bartłomiej Twarowski – Uniwersytecki Konsultant ds. Przedsiębiorczości.

  Aktualności

  Data dodania
  9 listopada 2021