Karierosfera 2017

START

Start w przyszłość nigdy nie jest prosty. Godzinne przeglądanie stron internetowych w poszukiwaniu sensownych ofert pracy, wysyłanie CV do dziesiątek firm i niecierpliwe oczekiwanie na telefon - to codzienność studentów zmagających się z wyzwaniem znalezienia stażu lub pierwszej pracy. Czy naprawdę tak musi być?

DROGA

Karierosfera to ogólnopolski konkurs wiedzy biznesowej organizowany od 16 lat. Uczestnicy zmagają się w wybranej przez siebie dziedzinie, za cel mając wygraną - staż w najbardziej renomowanych firmach na polskim rynku. W tym roku można będzie sprawdzić swoją wiedzę w dziedzinach: podatki, Business Intelligence, prawo, marketing, audyt.

Jak dokładnie będzie wyglądać Twoja droga w Karierosferze?

I etap: 27.02.-15.03.
Test internetowy składający się z 15 pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru.

II etap: 23.03.
Test pisemny w jednym z 13 miast partnerskich.

III etap: 7.04.
Case study, w którym bierze udział 10 najlepszych osób z danej dziedziny.

META

Jak widać, meta jest tylko trzy kroki stąd. Karierosfera to szansa na zdobycie cennego stażu, a wraz z nim okazja do rozwoju i zdobycia doświadczenia. Ponadto będziesz miał szansę zaprezentować się przedstawicielom firm podczas Gali Finałowej wieńczącej projekt. Los jest w Twoich rękach. Nie stój w korku do kariery, nie zwlekaj, wypełnij test i pozwól, by Twoja ścieżka zawodowa nabrała rozpędu.

Szczegółowe informacje:
www.karierosfera.pl

Źródło: Organizatorzy konkursu

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    27 lutego 2017