I Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa „Oblicza współczesnej Europy. Aktywizacja obywatelska, społeczna i europejska”

Koło Naukowe Interdyscyplinarnych Działań Europejskich Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na I Międzynarodową Interdyscyplinarną Konferencję Naukową pt. „Oblicza współczesnej Europy. Aktywizacja obywatelska, społeczna i europejska”. Konferencja odbędzie się 23-24 kwietnia 2021 w formie hybrydowej: przez platformę ZOOM.

Celem wydarzenia jest promowanie młodych talentów naukowych: studentów i doktorantów, ale też idei badań interdyscyplinarnych. Chcemy podkreślić, że do udziału zapraszamy przedstawicieli licznych dyscyplin naukowych: socjologii, politologii, prawa, ekonomii, filozofii, czy historii. W związku z powyższym zakres tematyczny wystąpień może być bardzo szeroki.

Organizatorem konferencji jest Koło Naukowe Interdyscyplinarnych Działań Europejskich oraz Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich Uniwersytetu Wrocławskiego. Partnerem Konferencji jest program edukacji ekonomicznej Nowoczesne Zarządzanie Biznesem. Gościem wygłaszającym wykład otwierający konferencję jest prof. Danuta Hübner.

Mamy nadzieję, że studenci i doktoranci Państwa uczelni wezmą udział w naszej konferencji.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku


Źródło: Koło Naukowe Interdyscyplinarnych Działań Europejskich Uniwersytetu Wrocławskiego

Zdjęcie: Christian Lue (Unsplash)

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    15 lutego 2021