Hakuna Matata na UMCS

Od listopada 2019 r. do stycznia 2020 r. w przestrzeni co-workingowej Stołówki studenckiej „Trójki” odbędą się cykliczne spotkania pn. „Hakuna Matata”. Zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 23 stycznia 2020 r. w godz. 19:00-20:30. Tematem przewodnim będzie „Talent Night” (Pokaz talentów).

Program „Hakuna Matata” został opracowany przez Centrum Promocji UMCS i zagranicznych studentów Uczelni, a jego ideą jest stworzenie wspólnej platformy, w ramach której żacy będą mogli integrować się oraz poznawać inne kultury i tradycje. Poprzez udział w programie członkowie środowiska akademickiego Lublina będą mieli także możliwość przyswojenia nowych umiejętności interpersonalnych czy językowych. Podczas tematycznych spotkań studenci będą posługiwać się językiem angielskim, co – dzięki nieformalnej i przyjaznej atmosferze – pozwoli im przełamać bariery komunikacyjne oraz oswoić się z konwersacją w języku obcym.

Projekt „Hakuna Matata” oznacza dołączenie do wielokulturowej społeczności, w której studenci z całego świata będą dzielić się swoim doświadczeniami. Nie zabraknie narodowych potraw, prezentacji talentów i innych atrakcji. Inicjatywa ma także na celu szeroko rozumianą integrację przebiegającą w atmosferze wzajemnego zrozumienia, uśmiechu i przyjaźni, stąd nazwa: w języku suahili „Hakuna Matata” oznacza bowiem „nie martw się, bądź szczęśliwy”!

Zapraszamy serdecznie do nowych przestrzeni Stołówki studenckiej „Trójki” przy ul. Langiewicza 16. Kolejne spotkanie odbędzie się 23 stycznia 2020 r. w godz. 19.00-20.30. Wstęp wolny.

Harmonogram spotkań

 • 23.01.2020 r. – godz. 19.00-20.30 – Talent Night (Pokaz talentów)
  Dzień, w którym studenci pokażą swoje rozmaite talenty – śpiew, taniec, rysunek itd. Uczestnicy wezmą także udział w konkursie z nagrodami. Spotkanie ma na celu zachęcenie ich do odkrywania i rozwijania swoich potencjałów.
 • 30.01.2020 r. – godz. 19.00-20.30 – Fashion Show/Music Show
  Ostatnie spotkanie podsumowujące cały projekt. Będzie miało charakter uroczystej gali, podczas której zostaną rozdane gadżety dla najaktywniejszych uczestników.

  Aktualności

  Data dodania
  16 stycznia 2020