Do wygrania staż w Parlamencie Europejskim!

JM Rektor UMCS informuje o liście otrzymanym od Posła do Parlamentu Europejskiego Krzysztofa Hetmana, który zaprasza do udziału w organizowanym przez siebie konkursie "Via Bruksela".

Konkurs skierowany jest do wszystkich studentów i absolwentów z województwa lubelskiego. Do wygrania są trzy płatne miesięczne staże w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Staż w Parlamencie Europejskim to nie tylko doskonała okazja do poznania praktycznej strony funkcjonowania instytucji europejskich i codziennej pracy posłów, to także szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego, które może otworzyć drogę do kariery.
Aby wziąć udział w konkursie należy napisać po polsku esej o objętości do 1000 słów na temat: „Wsparcie Unii Europejskiej dla młodych – realna pomoc czy tylko populistyczne hasła?” i wraz z wypełnionym formularzem przesłać na adres Biura Poselskiego Krzysztofa Hetmana. Autorzy najlepszych prac zostaną poproszeni o przesłanie CV, a następnie zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której wyłonionych będzie trzech laureatów, zaproszonych do odbycia miesięcznego stażu Biurze Poselskim Krzysztofa Hetmana w Brukseli.

Termin zgłoszeń upływa 17 maja 2015 r.

W załącznikach Regulamin konkursu oraz Formularz zgłoszeniowy.
Informacja także na stronie Biura Poselskiego tutaj oraz pod adresem biuro@krzysztofhetman.pl.

    Aktualności

    Autor
    Urszula Kurzątkowska
    Data dodania
    20 kwietnia 2015