Darmowy kurs Excel dla studentów UMCS (nowe zapisy)

Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS we współpracy z Firmą "Excellent" zaprasza wszystkich studentów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej na darmowy wykład z Excela. Uczestnicy przez 2 godziny zajęć będą mogli poznać najważniejsze funkcje programu, a także dowiedzieć się na temat wymogów pracodawców w kwestii Excela.

Organizatorzy wydarzenia zachęcają do przyniesienia laptopa. To sprawi, że wykład będzie miał formę warsztatową. Dzięki temu uczestnicy będą wykonywać zadania razem z trenerem. Przed wykładem należy pobrać materiały promocyjne, które znajdują się na stronie internetowej firmy Excellent w zakładce Program szkolenia.

Wykład odbędzie się 13.04.2018  r. o godzinie 14.00 w Auli II Wydziału Ekonomicznego.

Zapisy na kurs odbywają się poprzez formularz UMCS zamieszczony poniżej. Liczba miejsca jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Firma "Excellent" może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się organizowaniem szkoleń na terenie całej Polski. Ich gwarancja jakości i wiedzy poparta jest certyfikatem Microsoft.

Dla osób, które nie mogą być na wykładzie, a chciałyby poznać ofertę dotyczącą kursu Excel w Lublinie, zachęcamy do zajrzenia na stronę Kurs Excel.

Źródło: Oktawia Banach, Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej

Uwaga! Nowy formularz zgłoszeń!

Informujemy, że 28 marca 2018 r. zmianie uległ formularz zgłoszeniowy. Prosimy wszystkie osoby, które dokonały rejestracji o ponowne wysłanie zgłoszenia. Bardzo przepraszamy za utrudnienia!

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    29 marca 2018