Ankieta Oceny Zajęć za semestr letni 2018/2019

Biuro ds. Analiz Jakości Kształcenia UMCS informuje, że rozpoczyna się kolejna edycja Ankiety Oceny Zajęć. Od 14 czerwca br. do 14 lipca br. mogą Państwo oceniać jakość zajęć dydaktycznych oferowanych przez UMCS w semestrze letnim, za pośrednictwem znanego z ubiegłej edycji kwestionariusza – z sześciostopniową skalą odpowiedzi.

Ankieta została Państwu udostępniona za pośrednictwem portalu USOSweb oraz aplikacji Mobilny USOS UMCS (informacje o tym, jak pobrać aplikację dostępne są w odnośniku: Mobilny USOS na UMCS).

Aby ocenić zajęcia, należy:

 1. zalogować się na swoje konto na stronie usosweb.umcs.pl;
 2. kliknąć w baner informujący o trwającej ankiecie lub
 3. przejść do zakładki: Dla Studentów;
 4. kliknąć w link: Ankiety;
 5. wybrać zajęcia, które chcą Państwo ocenić i pozostawić swoją opinię.

Ankieta Oceny Zajęć pełni funkcję informacji zwrotnej - jej wyniki będą dostępne dla Władz Uniwersytetu, Wydziałów oraz poszczególnych nauczycieli akademickich. W efekcie każda opinia posłuży do weryfikacji jakości prowadzonych zajęć, programów studiów i przydatności wiedzy zdobywanej na danym przedmiocie. Wszystkie udzielone przez Państwa odpowiedzi pozostaną anonimowe.

Wypełnienie jednego kwestionariusza zajmuje jedynie kilka minut i mogą to Państwo zrobić w dowolnym miejscu i czasie. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że udział w badaniu jest jednym z obowiązków studenta, wynikającym z Regulaminu Studiów. Dzięki Państwa opinii nasz Uniwersytet może stale zmieniać się na lepsze!

W przypadku wystąpienia błędów w ofercie dydaktycznej (możliwość ocenienia zajęć, w których Państwo nie uczestniczyli lub brak dostępu do ankiety oceniającej zajęcia, w których brali Państwo udział) należy zgłosić je w dziekanacie. W przypadku innych problemów związanych z ankietą prosimy kontaktować się z Biurem ds. Analiz Jakości Kształcenia poprzez adres e-mail: sjk@umcs.pl.

  Aktualności

  Data dodania
  14 czerwca 2019