„Multicultural Days at UMCS”

Zespół projektu „Foreigners @ UMCS – kompleksowy zespół działań i rozwiązań systemowych zorientowanych na usprawnienie oraz wzmocnienie instytucjonalne UMCS w zakresie obsługi studentów i kadry z zagranicy” serdecznie zaprasza studentów, wykładowców i pracowników UMCS na pierwsze wydarzenie z serii „Multicultural Days at UMCS” - „Kultury państw azjatyckich a tradycje polskie”.

W ramach wydarzenia przewidziano degustację zagranicznych oraz polskich specjałów oraz serię warsztatów, których plan znajdą Państwo poniżej:

Warsztaty:

 • Kuchni indyjskiej
 • Międzynarodowe warsztaty tańca
 • Zdobienia pisanek
 • Malowania henną

Prezentacje:

 • Kultura Indii
 • Polska na wesoło - tradycje wielkanocne

Degustacja potraw międzynarodowych

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę - 13 kwietnia 2019 r. w Dworku Kościuszków (Ogród Botaniczny UMCS, wejście od ul. Sławinkowskiej) w godz. 12:00-16:00.

Wydarzenie odbędzie się w ramach realizacji zadania nr 9 Multicultural Days at UMCS projektu „Foreigners @ UMCS – kompleksowy zespół działań i rozwiązań systemowych zorientowanych na usprawnienie oraz wzmocnienie instytucjonalne UMCS w zakresie obsługi studentów i kadry z zagranicy” w ramach Programu „Welcome to Poland”.

Zespół ds. Obsługi Studentów Zagranicznych
Biuro ds. Obsługi Studiów i Studentów Zagranicznych
Centrum Kształcenia i Obsługi Studiów

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
DS Grześ, ul. Langiewicza 24, 20-035 Lublin
tel.: 81 537 29 26, fax: 81 537 29 26

  Aktualności

  Data dodania
  11 kwietnia 2019