#Meetup_UMCSxSantander | Rafał Gębura (online)

20 kwietnia 2020 roku na Facebooku UMCS odbędzie się spotkanie live z Rafałem Gęburą, twórcą i prowadzącym jeden z najpopularniejszych wywiadów w polskim internecie – 7 metrów pod ziemią.

Dziennikarz w trakcie swojej kariery udowodnił, że potrafi opowiadać niezwykłe historie zwykłych ludzi. Od 2017 roku prowadzi na YouTubie program „7 metrów pod ziemią”, w którym pokazuje, jak formuła internetowych wywiadów może w ciekawy sposób prezentować społeczne tematy. Jego filmy, artykuły i podcasty trafiły do milionów odbiorców.

W 2018 roku Rafał Gębura otrzymał nagrodę Grand Video Awards 2018 w kategorii „Debiut Roku”. W tym samym roku został także laureatem konkursu MediaTor 2018 w kategorii InicjaTOR. Został nagrodzony również podczas zeszłorocznej edycji konkursu Grand Video Awards, otrzymując nagrodę za najlepszy materiał w kategorii „Publicystyka & Wideorozmowa” (za film dotyczący autyzmu), a także nagrodę specjalną za film poświecony mowie nienawiści.

W ramach live'u na Facebookowym profilu Uniwersytetu Rafał Gębura opowie o tym, dlaczego zdecydował się zamienić pracę w tradycyjnej redakcji na YouTube’a i jak przez przypadek spełnił swoje największe zawodowe marzenie. W ramach spotkania przewidziano czas na Q&A. Live czat rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa około godzinę. Serdecznie zapraszamy.

UMCS na Facebooku

    Aktualności

    Autor
    Marcin Wiechnik
    Data dodania
    16 kwietnia 2020