#Meetup_UMCSxSantander | Łukasz Krasoń

27 listopada 2019 r. w Auli Instytutu Informatyki UMCS (1 piętro) o godzinie 15.30 na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej pojawi się Łukasz Krasoń – człowiek niekapitulujący przed niczym i przed nikim, dla którego wózek inwalidzki nie jest przeszkodą w realizacji nawet najśmielszych marzeń.

Jest autorem licznych publikacji na temat pokonywania własnych ograniczeń oraz odzyskiwania siły w obliczu największych życiowych wyzwań, takich jak: spadek motywacji, brak sensu życia i efektów działań czy problemy zdrowotne.

Łukasz Krasoń jes członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, który swoimi wystąpieniami zaszczepia w innych odwagę, wiarę w siebie, cierpliwość, upór, pomysłowość i umiejętność pozytywnego myślenia. Spotka się ze studentami naszej uczelni w ramach #Meetup_UMCSxSantander.

Jest osobą pełną energii, występował bowiem nie tylko w Polsce, ale też w Stanach Zjednoczonych, Anglii czy Holandii. Pojawiał się na jednej scenie m.in. z Brianem Tracy'm, Mariuszem Szubą, Tomaszem Kammelem, Jurkiem Owsiakiem, Jackiem Walkiewiczem, jak również Kevinem Hoganem. W 2013 roku zaprojektował i z grupą przyjaciół zrealizował ogólnopolski konwój rowerowy „Wstań i Jedź”, podczas którego w ciągu 44 dni przemierzył blisko 2500 km na specjalnym rowerze, motywując ludzi do działania.

Łukasz Krasoń wystąpi z prezentacją „Osiągnij sukces bez względu na wszystko”. Główną ideą wystąpienia będzie założenie, iż nie trzeba być idealnym, aby działać skutecznie, aby być zmotywowanym, szczęśliwym, cenionym czy spełnionym. Nie trzeba także być idealnym, aby zbudować prawdziwy związek. Jak wyeliminować słabości ze swojego życia, a jeśli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie tego osiągnąć, to jak zrobić z nich nasz atut?

Łukasz Krasoń pomaga ludziom odkryć w sobie wartość i zrealizować marzenia, uświadamiając jednocześnie, że szkoda czasu na narzekanie. A menedżerom i przedsiębiorcom udowadnia, że nie ma problemu, który byłby większy od nich. Pomógł dziesiątkom tysięcy ludzi w Polsce oraz za granicą wzmocnić ducha i wiarę w siebie, a także sięgnąć po to, co wydawało im się nieosiągalne.

Spotkanie odbędzie się w Auli Instytutu Informatyki UMCS (1 piętro) o godzinie 15.30 i potrwa godzinę. W programie przewidziany jest czas na zadawanie pytań. Wstęp na to i każde kolejne spotkanie w ramach #Meetup_UMCSxSantander będzie wolny.

Wydarzenie na Facebooku

    Aktualności

    Autor
    Marcin Wiechnik
    Data dodania
    26 listopada 2019