Zgłoszenia bo Biuletynu Informacyjnego BONiWP

Lubisz pisać? Masz coś ciekawego do przekazania? Chcesz się podzielić swoimi doświadczeniami? Interesujesz się dostępnością, psychologią?

Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami i Wsparcia Psychologicznego zaprasza wszystkich studentów do współtworzenia Biuletynu Informacyjnego.

O czym w nim piszemy? Skupiamy się na szeroko rozumianym temacie dostępności, psychologii, pedagogiki, logopedii. Interesują nas teksty długie, średnie, krótkie, ze zdjęciami, bez zdjęć, naukowe, popularne, wywiady, krótkie formy, porady, ciekawostki... Chcemy również szerzyć świadomość na temat niepełnosprawności i chorób, których nie widać, ASD, ADHD, depresji, stanów lękowych, a może warto zająć się jeszcze jakimś tematem?

Jeżeli chcecie podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniami, działaniami albo chcecie pojawić się na okładce, zapraszamy na jedno z dwóch spotkań zapoznawczych, które odbędą się 12 października (czwartek) o godzinie 10.00 oraz 13 października (piątek) o godzinie 10.00 w Sali Sensorycznej DS Babilon.
Jak do nas trafić? Schodami lub windą na drugie piętro, następnie w prawo, drzwi na samym końcu korytarza.

Zapraszamy!

Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami i Wsparcia Psychologicznego
DS Helios, ul. Czwartaków 13/9, 20-036 Lublin
e-mail: boniwp@mail.umcs.pl

A tutaj możecie zobaczyć poprzedni numer:

Pobierz Biuletyn

Załączniki

    Aktualności

    Data dodania
    10 października 2023