Zaproszenie na Dzień Doktoranta

Drogie Magistrantki, Drodzy Magistranci!

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w „Dniu Doktoranta”, który odbędzie się 31 maja 2023 r. w siedzibie Szkół Doktorskich UMCS (ul. Weteranów 18). Jeśli planujesz kontynuować swoją karierę naukową i chcesz dowiedzieć się jak wygląda rekrutacja do Szkół Doktorskich UMCS, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

Uczestniczki i uczestnicy wydarzenia opowiedzą o doświadczeniach związanych m.in. ze stypendiami, wyjazdami zagranicznymi, doktoratem wdrożeniowym czy prowadzonymi projektami w Szkołach Doktorskich. W harmonogramie wydarzenia zaplanowany jest również panel dotyczący publikacji z perspektywy edytorów w czasopismach naukowych. „Dzień Doktoranta” zwieńczy Debata Oksfordzka, podczas której poruszony zostanie temat: „Sztuczna Inteligencja jest użytecznym narzędziem badawczym w nauce”.

Dzień ten będzie świetną okazją do wspólnych spotkań, wymiany doświadczeń i myśli, ale przede wszystkim do integracji młodych badaczek i badaczy Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej oraz studentek i studentów, którzy chcieliby rozwijać swoje zainteresowania naukowe.

Zachęcamy Cię do zaobserwowania wydarzenia na Facebooku, gdzie pojawiać się będą wszystkie aktualne wiadomości i ogłoszenia. https://fb.me/e/68BVqILFv

Organizatorami wydarzenia są: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Szkoły Doktorskie UMCS, Samorząd Doktorantów UMCS oraz Koło Naukowe Szkół Doktorskich UMCS.

Serdecznie zapraszamy do udziału w „Dniu Doktoranta”!

Z wyrazami szacunku

mgr Maciej Bień, Przewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Doktorantów UMCS

mgr Jacek Czerwiński, Prezes Koła Naukowego Szkół Doktorskich UMCS

    Aktualności

    Data dodania
    24 maja 2023