Mentoring dla studentek

Dołącz do programu "MENTORING DLA STUDENTEK" i skorzystaj z unikalnej możliwości rozwoju swojej kariery pod okiem doświadczonych mentorów z Orange!

Czym jest "MENTORING DLA STUDENTEK"? To inicjatywa, która łączy mentorów i mentorki ze Studentkami Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, tworząc przestrzeń do wymiany doświadczeń i wsparcia w dążeniu do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Program ten został stworzony z myślą o Studentkach, które chcą świadomie planować swoją drogę zawodową i rozwijać swoje umiejętności.

Co zyskasz uczestnicząc w programie? Przede wszystkim, będziesz miała możliwość skorzystania z bogatego doświadczenia mentorów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Program pozwoli Ci także na odkrycie swoich mocnych stron oraz obszarów biznesowych, w których chcesz się rozwijać. Dzięki mentoringowi zyskasz większą pewność siebie i poczucie sprawczości, co pomoże Ci w efektywnym planowaniu swojej przyszłości.

Jak przebiega program? Spotkania mentorskie odbywają się regularnie, dając Ci szansę na indywidualne sesje z mentorem przez okres sześciu miesięcy. W ramach programu przewidujemy także warsztaty i spotkania ewaluacyjne, które pozwolą Ci na jeszcze większy rozwój. Wszystkie te działania będą realizowane w formule hybrydowej, dostosowanej do Twoich potrzeb. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie projektu.

Udział w programie jest bezpłatny, a ilość miejsc jest ograniczona. W związku z tym zachęcamy Cię do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i aplikowania już teraz! Wymagane jest spełnienie kilku kryteriów, takich jak dyspozycyjność czasowa i chęć rozwoju. Po przesłaniu zgłoszenia, wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę, a następnie dokonamy ostatecznego wyboru uczestniczek programu.

Dołącz do nas i weź udział w programie "MENTORING DLA STUDENTEK", który pomoże Ci w świadomym kształtowaniu Twojej kariery! Nie przegap tej unikalnej okazji!

 
 

Załączniki