Moc Analizy Biznesowej: Praktyki Studenckie w Zespole PolAng

Doświadczenie praktyczne w Analizie Danych Biznesowych - Dołącz do Naszej Unikalnej Inicjatywy Praktyk!

Czy jesteś studentem Analityki Gospodarczej i chciałbyś zdobyć praktyczne umiejętności w analizie danych biznesowych? Pragniemy przedstawić Ci naszą innowacyjną inicjatywę praktyk studenckich, która pozwoli Ci rozwinąć się w tym obszarze w unikalny sposób!

Co oferujemy:

  • Partnerstwo z innym ambitnym studentem, który posługuje się biegle językiem angielskim z kierunku Business Analytics / Data Science.
  • Zaawansowane kompetencje w analizie danych biznesowych, które pozwolą Ci zgłębić tajniki interpretacji danych i wnioskowania biznesowego.
  • Możliwość zastosowania najnowszych narzędzi i technik analitycznych, aby doskonalić swoje umiejętności w praktyce.

Korzyści dla Ciebie:

  • Praktyczne doświadczenie w analizie danych biznesowych, które wzmocni Twoje CV i zwiększy atrakcyjność na rynku pracy.
  • Możliwość nauki od partnera językowego, który pomoże Ci rozwijać umiejętności komunikacyjne
    w języku angielskim.
  • Tworzenie unikalnej pary, gdzie Twoje umiejętności analityczne łączą się z biegłością językową, otwierając drzwi do nowych możliwości zawodowych.

Jak do nas dołączyć:

Jeśli jesteś zainteresowany/a odbyciem praktyk w naszej inicjatywie, napisz do nas do 30.05 na adres e-mail: [praktykiwe@umcs.lublin.pl] z dopiskiem w tytule "Moc Analizy Biznesowej: Praktyki Studenckie w Zespole PolAng". Prześlij nam swoje CV.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji do zdobycia praktycznego doświadczenia w analizie danych biznesowych oraz rozwinięcia umiejętności językowych. Dołącz do naszej inicjatywy praktyk i rozpocznij swoją karierę z mocnym fundamentem w analizie danych!

Czekamy na Ciebie!