Zaproszenie do udziału w konkursie „Business Intelligence Case Challenge”

Koło Naukowe Analizy Danych serdecznie zachęca do udziału w konkursie „Business Intelligence Case Challenge”.

Konkurs BICC adresowany jest do studentów uczelni wyższych w Polsce, a jego celem jest popularyzacja narzędzi analitycznych i metod statystycznych związanych z prognozowaniem i modelowaniem zjawisk gospodarczych.

II Edycja konkursu jest związana z prognozowaniem wynagrodzeń menedżerów w spółkach notowanych na GPW na podstawie danych przekazanych przez Organizatorów. Praca konkursowa powinna zawierać nie tylko prognozę, ale również opis wykorzystanej metodyki i narzędzi analitycznych. Jest to doskonała okazja na sprawdzenie swoich umiejętności związanych z zastosowaniem nauk ścisłych do rozwiązywania konkretnego problemu ekonomicznego, a także szansa na wygranie atrakcyjnych nagród!

Aby zarejestrować swój udział w konkursie, wystarczy wypełnić krótki formularz, który dostępny będzie od 3 kwietnia 2023 r. – zgłoszenia można dokonać do 20 maja 2023 r.

Konkurs zaczyna się 20 kwietnia – warto więc zapisać się jak najwcześniej, by mieć więcej czasu na wykonanie zadania. Link do formularza zgłoszeniowego tutaj.

Regulamin oraz inne informacje dotyczące konkursu można odnaleźć na stronie www.bicc.uek.krakow.pl

    Aktualności

    Data dodania
    28 marca 2023