Zaproszenie do udziału w Konferencji „Narzędzia Analityczne w Naukach Ekonomicznych”

Ogólnopolska Konferencja „Narzędzia Analityczne w Naukach Ekonomicznych” to wyjątkowe wydarzenie dla osób, które uwielbiają szeroko pojętą analizę danych, statystykę i ekonometrię, a także pokrewne metody ilościowe. XI Edycja tego wydarzenia, organizowana przez Koło Naukowe Analizy Danych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, odbędzie się 12 i 13 maja 2022 r. na kampusie UEK oraz online z racji swej hybrydowej formy.

Celem Konferencji NAWNE jest przedstawienie różnego typu narzędzi i metod wykorzystywanych w analizie danych ekonomicznych, aby lepiej zrozumieć prawidłowe funkcjonowanie współczesnej gospodarki zarówno w skali mikro-, jak i makroekonomicznej.

Wydarzenie to ma charakter naukowy, tworzymy platformę wymiany wiedzy, doświadczeń i poglądów między studentami, wykładowcami, a przedstawicielami świata biznesu oraz swobodnej prezentacji wyników badań zarówno przez studentów I i II stopnia, jak również doktorantów.

Dodatkowym celem przedsięwzięcia jest edukowanie uczestników w obszarze zastosowań narzędzi analitycznych - na Konferencji prezentowane są zwykle innowacyjne i nowoczesne rozwiązania, często nieprzedstawiane podczas uczelnianych zajęć, ale przydające się w praktyce w późniejszym życiu zawodowym.

Wydarzenie to z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę pracowników naukowych, studentów oraz wszystkich zainteresowanych tematyką analizy danych ekonomicznych. Rok temu mieliśmy zaszczyt gościć kilkuset uczestników z ponad 10 miast w Polsce.

Więcej informacji o Konferencji można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia oraz w serwisie Facebook.

    Aktualności

    Data dodania
    20 kwietnia 2022