VISTRA otworzyła nowe biuro w Lublinie

Vistra, wiodący dostawca usług korporacyjnych i administrator funduszy inwestycyjnych otwierzył kolejne, nowe biuro w Lublinie. Po czterech latach działalności w Lublinie, lubelski oddział stał się największym i najszybciej rozwijającym się odziałem Vistry w Polsce.

Vistra jest dostawcą usług korporacyjnych, zatrudniającym blisko 5000 osób na całym świecie. W Polsce, firma od ponad 18 lat z powodzeniem wspiera zagranicznych inwestorów w wejściu na rynek oraz zapewnia profesjonalną obsługę księgową i kadrowo-płacową, świadcząc usługi doradztwa podatkowego i prawnego, sekretariatu korporacyjnego, a także administrowania funduszami inwestycyjnymi.

Plany rozwojowe Vistra Poland są bardzo ambitne i dynamiczne. Cały czas są poszukiwani młodzi ludzie chcący nauczyć się nowego zawodu, gdzie zaczynając od stanowiska asystenta, pod okiem specjalistów mogą się profesjonalnie rozwijać i poznawać tajniki wiedzy z zakresu księgowości, prawa pracy czy też naliczania wynagrodzeń.

Vistra daje szansę tym, którzy dopiero zaczynają swoją ścieżkę w zawodzie księgowego, natomiast wykwalifikowanym specjalistom oferuje kierownicze stanowiska (manager, team leader). To co wyróżnia firmę na rynku to możliwość pracy z pełnymi księgami, nie dzieli one obowiązków na procesy, zatem księgowy odpowiada za spółkę od A do Z. Poza działem księgowości Vistra Lublin prowadzi również dział kadr i płac.

Warto dodać, że na Wydziale Ekonomicznym prowadzone są specjalistyczne przedmioty przez pracowników Vistry dla studentów finansów i rachunkowości w ramach modułu przedmiotów wybieralnych.

W oficjalnym otwarciu biura udział brali przedstawiciele Wydziału Ekonomicznego. Dziekan, dr hab. Mariusz Kicia, Prodziekan ds. Jakości Kształcenia, dr Anna Tatarczak oraz przedstawiciele Koła Naukowego Ekonomistów: Anna Kot oraz Kamil Chmura.

    Aktualności

    Data dodania
    27 maja 2022