Spotkanie z Sollers Consulting

Co to jest consulting? Co zrobić, żeby mieć atrakcyjne CV i dostać pracę jako analityk? Jak wygląda droga rozwoju w Sollersie?

Kacper Ziatkowski (Senior Analyst) i Emil Olszówka (IT Architect) - specjaliści z Sollers Consulting opowiedzą:

  • na co zwrócą uwagę rekruterzy podczas aplikacji na stanowisko BA - co Was wyróżni i co warto mieć w CV
  • jak wyglądają pierwsze lata pracy w Sollersie
  • o podstawach Agile/SCRUM
  • jak wygląda przykładowy dzień pracy BA z klientem i deweloperem


Przewidziana sesja Q&A

Zapraszamy na spotkanie 2.12 (czwartek) o godz. 16.45, za pośrednictwem platformy MS Teams, kod dostępu: 0pydz6c

Sollers Consulting jest międzynarodową firmą doradczą specjalizującą się we wdrożeniach oprogramowania, wspierającą branżę finansową w transformacji biznesu. Zespoły Sollers Consulting pomogły zwiększyć potencjał cyfrowy ponad 100 grupom finansowym. Wśród firm współpracujących z Sollers Consulting są Allianz, Axa, LV=, BNP Paribas Cardif, Basler, Generali, Zurich, Santander Consumer Bank, ING i wiele innych.

Sollers Consulting skupia się na systemach informatycznych i pomaga ubezpieczycielom, bankom a także firmom leasingowym w transformacji i adaptacji nowych technologii. Firma oferuje RIFE – cyfrową platformę sprzedaży przeznaczoną dla branży ubezpieczeniowej. Sollers Consulting współpracuje z ponad 15 dostawcami technologii. Około 700 specjalistów biznesowych i IT z Warszawy, Lublina, Poznania, Kolonii, Tokio ułatwia czerpanie korzyści z digitalizacji instytucjom finansowym w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Polsce, Skandynawii i wielu innych krajach.

    Aktualności

    Data dodania
    29 listopada 2021