NCN ogłosił wyniki po I etapie

Narodowe Centrum Nauki zakończyło już ocenę wniosków pod względem formalnym i merytorycznym (I etap oceny).

Szanowni Państwo,

informujemy, że w systemie OSF dostępne są już informacje, czy składane przez Państwa wnioski w konkursach OPUS 10, PRELUDIUM 10, SONATA 10 i POLONEZ 1 zostały zakwalifikowane do II etapu oceny merytorycznej. W celu sprawdzenia informacji należy:

1. zalogować się w systemie OSF na konto, z którego wysyłany był wniosek,

2. wejść do wniosków wysłanych (menu po lewej stronie) i odszukać wniosek składany w terminie do 15 grudnia 2015 r.,

3. informacja o zakwalifikowaniu do II etapu oceny merytorycznej lub odrzuceniu będzie zamieszczona w polu "status" w górnej części ekranu.

Jeśli Państwa wniosek nie został zakwalifikowany do dalszego etapu oceny, zachęcamy do zapoznania się z uzasadnieniem oceny (menu po lewej stronie) i przesłania go również pracownikom Biura ds. Badań Naukowych (bbn@poczta.umcs.lublin.pl). Decyzje Dyrektora NCN w wersji papierowej zostaną Państwu przekazane jak tylko wpłyną na UMCS.

Jednocześnie przypominamy, że do 15 czerwca 2016 r. trwa nabór wniosków w kolejnych edycjach konkursów NCN: OPUS 11, PRELUDIUM 11, SONATA 11 i POLONEZ 2. Ze szczegółowymi informacjami można zapoznać się tutaj.


 

W razie jakichkolwiek pytań, bardzo prosimy o kontakt z pracownikami Zespołu ds. projektów badawczych krajowychmgr inż. Beatą Herbaczyńską-Stankevičmgr Joanną Górką i mgr Pawłem Mazurkiem

tel. 81 537 51 16
e-mail: bbn@poczta.umcs.lublin.pl
Rektorat, pokój 1308 

    Aktualności

    Data dodania
    22 marca 2016