Index Investment Challenge

Ruszyła rejestracja do kolejnej edycji największego ogólnopolskiego konkursu giełdowego kierowanego do studentów o nazwie Index Investment Challenge. Na najzdolniejszych inwestorów czeka pula nagród w wysokości ponad 40 000 PLN!

Inicjatywa odbywa się na platformie GPWtr@der, która pozwala na symulowane inwestycje w instrumenty finansowe.

Uczestnicy otrzymają wirtualne środki i przez 2 miesiące będą mogli inwestować je w spółki z WIG20, mWIG40, sWIG80, ETF-y i kontrakty terminowe, tak aby osiągnąć jak największy zwrot z inwestycji. 

W całkowicie realistycznych, ale bezpiecznych warunkach uczestnicy mogą nie tylko rywalizować o atrakcyjne nagrody, ale też poszerzyć wiedzę i sprawdzić umiejętności w praktyce. Zdobyte w ten sposób doświadczenie z pewnością przyda się w przyszłości. Do udziału zachęcamy wszystkich chętnych niezależnie od kierunku studiów.

Rejestracja: https://iichallenge.gpw.pl/

Na dziesięciu najzdolniejszych inwestorów czeka pula nagród w wysokości ponad 40 000 PLN oraz inne atrakcyjne nagrody, w tym staże i szkolenia.

1 miejsce: 7500 PLN + staż na GPW + roczne członkostwo rozszerzone SII
2 miejsce: 4200 PLN + staż na GPW + roczne członkostwo rozszerzone SII
3 miejsce: 3 000 PLN + staż na GPW + roczne członkostwo podstawowe SII
4 miejsce: 2 000 PLN + roczne członkostwo podstawowe SII
5 miejsce: 1 000 PLN + roczne członkostwo podstawowe SII

Rejestracja trwa do 31 marca do godziny 23:59.

Gra potrwa od 3 kwietnia do 26 maja.

Zwycięzcy zostaną zaproszeni na uroczystą Galę Finałową, która odbędzie się 2 czerwca w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. 

W konkursie może wziąć udział każdy student do 26. roku życia.

Kontakt: iichallenge@fundacjagpw.pl

Zapraszamy również wszystkie zarejestrowane studentki - uczestniczki do wzięcia udziału w konkursie dodatkowym, polegającym na napisaniu eseju o długości do 5000 znaków na temat "Moja osobista przygoda z inwestowaniem”. Dla zwyciężczyni przygotowaliśmy nagrodę główną – udział w programie mentoringowym CFA Society Poland oraz możliwość miesięcznego stażu w Redakcji PAP Biznes.

Więcej informacji na:

www.facebook.com/INDEXInvestmentChallenge/

https://www.linkedin.com/company/index-the-investment-challenge-knrk-index/mycompany/ https://www.instagram.com/indexinvestmentchallenge/

 

    Aktualności

    Data dodania
    27 marca 2023