I etap rekrutacji do V edycji Programu Top Young 100

Drodzy Studenci i Studentki Wydziału Ekonomicznego UMCS.

Dziś rozpoczyna się I etap rekrutacji do V edycji Programu Top Young 100!

Serdecznie zapraszamy do uzupełnienia formularza zgłoszeniowego

https://psml.sorga.pl/rekrutacja?r=Studenci_TY 

 

Program Top Young 100 jest roczną inicjatywą rozwojową skierowaną do najlepszych studentów kierunków związanych z łańcuchem dostaw tj. logistyka, automatyka i robotyka, zarządzanie i inżynieria produkcji, analityka gospodarcza, analiza i zarządzanie w biznesie, transport oraz pochodne. Tworzony jest przez trzy środowiska: biznesowe, akademickie oraz studenckie. Ma na celu rozwój młodych talentów oraz wzmocnienie ich kompetencji poprzez realizację wyzwań biznesowych, udział w szkoleniach, jak i indywidualnej relacji mentoringowej. 

Program jest inicjatywą ciągłą, stale stawiającą przed studentami nowe wyzwania, które dają możliwość rozwoju wiedzy i umiejętności praktycznych.

I etap rekrutacji do Programu Top Young 100 odbywa się poprzez przesłanie formularza rekrutacyjnego znajdującego się na stronie https://psml.sorga.pl/rekrutacja?r=Studenci_TY, w którym kandydat uzupełnia dane osobowe oraz kontaktowe, informacje o ocenach, a także aktywnościach, których podjął się poza tokiem studiów. Po przesłaniu zgłoszenia, na adres mailowy podany w formularzu przesyłana jest wiadomość z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia w systemie.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 11.03.2022 włącznie.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Opiekunem Akademickim (dr Sergiusz Kuczyński, sergiusz.kuczynski@mail.umcs.pl) lub Biurem Projektu Top Young 100 (biuroprojektuty100@psml.pl).

 

Zapraszamy również na naszą stronę internetową oraz social media, gdzie na bieżąco publikowane są treści dotyczące Programu:

https://topyoung100.pl/

https://www.facebook.com/topyoung100

https://www.linkedin.com/company/top-young-100/

https://www.instagram.com/topyoung100/

    Aktualności

    Data dodania
    19 stycznia 2022