Kandydacie! Poznaj kierunek MSG - Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze! Dowiedz się, jak poważne będą ekonomiczne skutki wojny w Ukrainie

Kandydacie!

Już w najbliższy wtorek, 24 maja o godz. 15:00 zapraszamy Cię na pierwszy webinar, w czasie którego nasi wykładowcy z Katedry Gospodarki Światowej i Integracji Europejskiej opowiedzą o ekonomicznych skutkach wojny w Ukrainie.

Seria webinarów powstała z myślą o promowaniu nowego kierunku studiów I stopnia - Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze, na które trwa rekrutacja!

Webinary odbędą się za pośrednictwem platformy MS Teams w czasie rzeczywistym, a dołączenie do spotkań będzie możliwe za pośrednictwem dedykowanych linków.

Webinar #1
Jak poważne będą ekonomiczne skutki wojny w Ukrainie?

dr Magdalena Kąkol
dr hab. Paweł Pasierbiak

 24 maja 2022 r. (wtorek), godz. 15.00

Kliknij tutaj, by dołączyć do spotkania

Rozpoczęcie przez Rosję wojny w Ukrainie zszokowało świat. Mało kto spodziewał się, że po ogólnoświatowym doświadczeniu pandemii będziemy zmagać się z kolejnym poważnym problemem mającym konsekwencje dla całego świata. W coraz większym stopniu przekonujemy się, że to, co dzieje się dookoła nas, w bliższym czy dalszym otoczeniu, ma decydujący wpływ na to, co robimy, myślimy, jak funkcjonujemy. W trakcie niniejszego webinaru proponujemy Wam przyjrzenie się gospodarczym skutkom wojny w Ukrainie. Konsekwencje wojny już są poważne, a przyszłość również niesie wiele niewiadomych.

Chcielibyśmy spojrzeć na to zagadnienie z trzech poziomów: globalnego (wpływ wojny na gospodarkę światową), krajowego (wpływ na gospodarkę Polski, Ukrainy i Rosji) oraz z poziomu nam najbliższego – z punktu widzenia gospodarstw domowych. Jak trwająca wojna zmieni relacje gospodarcze w świecie? Czy uda się przezwyciężyć kryzys gospodarczy, który uwidacznia się w wielu obszarach? Jak długo będą odczuwalne skutki wojny? Na te i inne (także Wasze) pytania postaramy się odpowiedzieć w trakcie webinaru.


Sprawdź harmonogram kolejnych webinarów

    Aktualności

    Data dodania
    23 maja 2022