Dziekanat Wydziału Ekonomicznego

Dziekanat Wydziału Ekonomicznego

Szanowni Państwo,

W związku z obecną sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19) Dziekanat Wydziału Ekonomicznego obsługuje studentów mailowo lub telefonicznie pod numerami właściwymi dla danego kierunku studiów:

https://www.umcs.pl/pl/dziekanat,10492.htm

W wyjątkowych sytuacjach jest możliwa wizyta w Dziekanacie WE oraz na Dyżurze Pani Prodziekan ds. Studentów po wcześniejszym zarejestrowaniu się za pośrednictwem internetowego systemu rejestracji: https://dziekanat.strongsoft.pl

Prosimy o stosowanie środków ochronnych (maseczki, rękawiczki, środki dezynfekujące) i zachowanie bezpiecznego dystansu.

W roku akademickim 2020/2021 wnioski o stypendia są składane wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą platformy USOSweb. Zeskanowane dokumenty potwierdzające sytuację materialną studenta należy dołączyć we wniosku o stypendium (format: PDF, JPG, PNG). Wszelkie informacje i szczegółowe instrukcje są dostępne:

https://www.umcs.pl/pl/stypendium-socjalne-dla-studentow,12221.htm

Zgodnie z Komunikatem MNiSW legitymacje studenckie zachowują swoją ważność do 29 listopada 2020 bez konieczności ich przedłużania. Informacje o możliwościach uzyskania aktualnego hologramu będziemy przekazywać wkrótce na stronie WE.

UWAGA: wszelkich interesantów prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny

    Aktualności

    Data dodania
    4 października 2020