Cykl warsztatów „Podziel się doświadczeniem - metody aktywizujące w nauczaniu zdalnym”

Centrum Kształcenia i Obsługi Studiów zaprasza do udziału w cyklu warsztatów pt. „Podziel się doświadczeniem - metody aktywizujące w nauczaniu zdalnym” – przeznaczonych dla nauczycieli akademickich, chcących podnieść swoje kompetencje w zakresie kształcenia zdalnego, ze szczególnym uwzględnieniem metod aktywizujących studentów.

Warsztaty prowadzone będą online w formie wideokonferencji, przez doświadczonych dydaktyków - pracowników Uniwersytetu, ekspertów z zakresu e-learningu. Celem realizacji warsztatów jest podniesienie jakości zajęć dydaktycznych prowadzonych w UMCS z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość oraz pokazanie praktycznych elementów i dobrych praktyk do wykorzystania w pracy nauczyciela akademickiego.

Warsztat nr 2: „Moodle się na lekcji – czyli jak nie zanudzić studenta teorią

Termin: 5 października 2020 r., godz. 11:00-13:00

Miejsce: platforma e-learningowa Wirtualny Kampus (link - https://kampus.umcs.pl/)

Prowadząca: Pani dr Małgorzata Gulip – adiunkt w Katedrze Psychopedagogiki Specjalnej i Socjopedagogiki Specjalnej Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS

Zapisy:
Rejestracja na warsztat odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy i jest otwarta do 1 października 2020  r. Szczegółowe informacje dotyczące organizacji szkolenia zostaną przekazane w dniu 2 październik 2020 r.


 

Limit miejsc:
Każdy warsztat przeznaczony jest dla grupy 15-25 osób. Z uwagi na ograniczoną liczbę uczestników, prosimy o wybór jednego warsztatu.

Wymagania techniczne:
Ze względu na aktywny charakter warsztatów wymagane jest aby uczestnik miał dostęp do mikrofonu i/lub kamery internetowej.

Kontakt:
Informacji w sprawach organizacyjnych udziela Biuro ds. Analiz Jakości Kształcenia 
Pomocy technicznej w zakresie obsługi platformy Wirtualny Kampus udziela Biuro ds. Zdalnego Kształcenia

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w warsztatach!

Po zakończeniu całego cyklu materiały szkoleniowe zostaną udostępnione na stronie internetowej Uniwersytetu.

    Aktualności

    Data dodania
    28 września 2020