Zaproszenie na XX Międzynarodową Studencką Konferencję Naukową

Naukowe Koło Ekonomistów zaprasza do czynnego i biernego udziału w XX Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Naukowej pt. „Ekonomia i nauki społeczne wobec kryzysów XXI wieku”.  
Wydarzenie jest w pełni darmowe (zarówno dla słuchaczy, jak i prelegentów) i odbędzie się w formie hybrydowej w dniach 13-17.03.2023r.  Prelegenci mogą rejestrować się do dnia 21.01.2023 r.  (za pośrednictwem formularza - https://forms.gle/6cadTHYh4q5DJsUh7).  
Organizatorem wydarzenia jest Instytut Nauk Ekonomicznych Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Naukowe Koło Ekonomistów. 
Głównymi atutami XX MSKN-u jest jego międzynarodowy i interdyscyplinarny charakter oraz fakt, że prelegenci będą mieć możliwość wygłoszenia swoich referatów w języku polskim lub angielskim. Organizowane cyklicznie Międzynarodowe Studenckie Konferencje Naukowe rokrocznie cieszą się niemalejącym zainteresowaniem zarówno wśród studentów z polskich uczelni, jak i zagranicznych, w tym m.in. z Indii czy z Indonezji.  
 
LINKI DO WYDARZEŃ NA FACEBOOKU:  
w języku polskim: https://fb.me/e/2kDlhmO5Q 
w języku angielskim: https://fb.me/e/2sbSXnAoO 

    Aktualności

    Data dodania
    30 listopada 2022