Zaproszenie na wykład prof. Dana Breznitza podczas Europejskiego Kongresu Finansowego

W imieniu prof. Leszka Pawłowicza, koordynatora Europejskiego Kongresu Finansowego serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Europejskim Kongresie Finansowym Online, który odbędzie się 14 czerwca 2021.

W szczególności zapraszamy do wysłuchania wykładu prof. Dana Breznitza, Professor and Munk Chair of Innovation Studies, University of Toronto, światowej sławy eksperta w dziedzinie strategii innowacyjności, który jest także doradcą ds. polityki innowacyjności rządów, władz lokalnych, organizacji międzynarodowych oraz międzynarodowych korporacji. Dan Breznitz opowie o perspektywach modernizacji struktury gospodarki , strategiach innowacyjności dla rozwoju regionów i miast. Wszystkie debaty i wystąpienia podczas Europejskiego Kongresu Finansowego Online będą miały aktywny moduł do zadawania pytań naszym panelistom.

Prof. Breznitz jest autorem bardzo cenionych prac na temat innowacyjności, w tym najnowszej książki pt. Innovation in Real Places, Strategies for Prosperity in an Unforgiving World, która wydana została przez Oxford University Press w kwietniu tego roku. Książka ta jeszcze przed jej premierą spotkała się z entuzjastycznymi opiniami recenzentów i ekspertów z dziedziny innowacyjności. Czynimy starania, by została ona opublikowana również w języku polskim i zaprezentowana na wieczorze autorskim podczas stacjonarnej odsłony Kongresu we wrześniu 2021.

W programie 14 czerwca znajdują się także debaty i wystąpienia z obszarów finansów w odmienionej rzeczywistości, przyspieszającej transformacji technologicznej w finansach, czy polityki ochrony konsumenta i jej wpływu na efektywności banków oraz stabilności systemu finansowego.

EKF to również analizy, rekomendacje i stanowiska, stąd w agendzie Kongresu nie zabraknie przygotowywanych przez ekspertów EKF prognoz makroekonomicznych dla Polski w perspektywie 2022 roku oraz stanowiska EKF dot. stóp referencyjnych po LIBOR.

Szczegółowy program oraz możliwość bezpłatnej rejestracji na wydarzenie dostępne są na stronie: www.efcongress.com

    Aktualności

    Data dodania
    9 czerwca 2021