Zaproszenie na V JBFEM Sympozjum EKUITAS Award 2022 organizowane przez SSBRN

Social Science & Business Research Network oraz Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej zapraszają do uczestnictwa w V Sympozjum JBFEM EKUITAS Award 2022, które odbędzie się 17 i 18 listopada 2022 r. w Bangkoku, Tajlandia.

Gospodarzem wydarzenia jest Sekolah Tinggi Ilmu Ekonomi (STIE) EKUITAS w Indonezji, zaś jego współgospodarzami są: Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Lampang Inter-tech College (Tajlandia) oraz Partido State University (Filipiny). Sponsorem wydarzenia jest  SAIJO DENKI (Tajlandia).

Serdecznie zapraszamy badaczy z ośrodków akademickich do aktywnego udziału w sympozjum oraz zgłaszania referatów związanych z tematem przewodnim spotkania:

Disscussing future business: Opportunities & Challenges

Sympozjum odbędzie się w formule hybrydowej. Spośród wygłaszających referaty zostanie wyłoniona osoba, która otrzyma nagrodę Best Presenter & Best Participant oraz bezpłatną opłatę rejestracyjną na wydarzenie SSBRN w 2023 roku.

Uczestnicy sympozjum mają również możliwość przygotowania artykułów naukowych, które po uzyskaniu pozytywnych recenzji i akceptacji redaktora zostaną opublikowane w jednym z czasopism naukowych stowarzyszonych z SSBRN.

Szczegóły dotyczące sympozjum (terminy, sposób zgłaszania uczestnictwa, opłaty) znajdują się na stronie organizatora - SSBRN.

    Aktualności

    Data dodania
    30 września 2022