Zaproszenie na konferencję NAWNE

W dniach 19-21 kwietnia 2023 roku odbędzie się ogólnopolska Konferencja Naukowa "Narzędzia Analityczne w Naukach Ekonomicznych" na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Konferencja ta odbywa się już od 12 lat i cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród studentów, jak i przedstawicieli biznesu.
Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia związane z analizą danych, big data, IT oraz innymi aspektami pracy z danymi, które są niezwykle ważne w dzisiejszym świecie biznesu i finansów. Dlatego też umiejętność pracy z bazami danych to jedna z najlepiej postrzeganych zalet wśród pracodawców w tych dziedzinach.

Dla studentów Konferencja NAWNE 2023 to doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy na temat metod ilościowych w finansach i ekonomii oraz zastosowania narzędzi analitycznych w praktyce. Dodatkowo, studenci mają możliwość wygłoszenia swojego referatu.

Warunkiem koniecznym uczestnictwa w konkursie jest zgłoszenie udziału grupy projektowej w Konferencji NAWNE 2023. Regulamin oraz wszelkie informacje dotyczące Konferencji NAWNE 2023 oraz monografii, która zostanie wydana po konferencji, można znaleźć na stronie 
http://nawne.uek.krakow.pl/.
Serdecznie zachęcamy do udziału w Konferencji NAWNE 2023. To niepowtarzalna okazja do rozwoju w dziedzinie analizy danych i narzędzi analitycznych.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj.

    Aktualności

    Data dodania
    27 marca 2023