X Ogólnopolska Konferencja Naukowa Rachunkowość i Finanse. Teoria i Praktyka - 21 października 2021

Wydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim serdecznie zaprasza na X Ogólnopolską Konferencję Naukową Rachunkowość i Finanse. Teoria i Praktyka.

Konferencja odbędzie się 21 października 2021 roku w Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim (w systemie hybrydowym, który umożliwi uczestnictwo online oraz bezpośrednio) www.konferencja-rif.ajp.edu.pl

Celem konferencji jest wymiana myśli oraz poglądów na temat aktualnych problemów dotyczących teorii oraz praktyki współczesnej rachunkowości, a także teorii nowoczesnych finansów.

W zamierzeniach organizatorów konferencja ma umożliwić przedstawienie dorobku naukowego oraz wymianę poglądów i doświadczeń przedstawicieli różnych ośrodków akademickich, a także przedstawicieli instytucji okołobiznesowych.

Tematem przewodnim będzie „Ryzyko we współczesnej rachunkowości i finansach”. 

Przesłane artykuły zostaną opublikowane w monografii naukowej. Wydawnictwo Naukowe Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 18 stycznia 2019 r. w sprawie wykazu wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe, znajduje się wśród wydawnictw z poziomu I - 80 punktów. 

Szczegóły dotyczące konferencji znajdą Państwo w załączonej ulotce informacyjnej oraz na stronie internetowej: konferencja@ajp.edu.pl 

Załączniki

    Aktualności

    Data dodania
    16 sierpnia 2021