Wykład Krzysztofa Pietraszkiewicza, Prezesa ZBP, pt.: „Bankowość wobec obecnych i przyszłych wyzwań"

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału wykładzie Krzysztofa Pietraszkiewicza, Prezesa ZBP, pt.: „Bankowość wobec obecnych i przyszłych wyzwań".

Wykład online odbędzie się 11 maja 2021r. o godz. 10.00

Temat: Bankowość wobec obecnych i przyszłych wyzwań.

Czas trwania wykładu: 60 minut.

Prowadzący wykład: Krzysztof Pietraszkiewicz, Prezes Związku Banków Polskich, doktor honoris causa Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Rejestracji na wykład online można dokonać od razu po otrzymaniu maila, sugerujemy nie później niż 15 min przed rozpoczęciem wykładu – ilość uczestników ograniczona.

Aby zarejestrować się na wykład, prosimy o kliknięcie w poniższy link (należy wpisać imię, nazwisko, nazwę uczelni oraz adres e-mail): https://nzb.clickmeeting.com/bankowosc-wobec-obecnych-i-przyszlych-wyzwan-wyklad-krzysztofa-pietraszkiewicza-prezesa-zbp/register?_ga=2.175644834.1862293915.1620117910-1833075133.1584278932

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu online, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji (gdyby nie było maila w skrzynce głównej należy sprawdzić Spam lub inne foldery poczty).

Wykład online ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie. Czat będzie moderowany.

WAŻNE: W wykładzie online można uczestniczyć korzystając najlepiej z komputera/laptopa (także można korzystać ze smartfonu lub tabletu) używając aktualnej przeglądarki internetowej: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari lub Edge. Najlepiej skorzystać z najaktualniejszej wersji przeglądarki Google Chrome.

CERTYFIKAT: Każdy uczestnik po wykładzie otrzyma maila z podziękowaniem wraz z linkiem do certyfikatu uczestnictwa (wystawiony na podane podczas rejestracji Imię i Nazwisko).

    Aktualności

    Data dodania
    5 maja 2021