Wydział Ekonomiczny wita ALTO w Lublinie

No i stało się! Nowe biuro ALTO w Lublinie otwarte! Z początkiem grudnia nastąpiło oficjalne przypieczętowanie ekspansji ALTO – czyli jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm doradczych. Mamy nadzieję, że będzie to niezwykle udany i owocny mariaż.

„Ambicja towarzyszyła nam od zawsze. Przejawiała się jako chęć rozwoju i szukania lepszych rozwiązań dla nas i dla naszych klientów. Sukces ALTO to jest sukces nie jednej osoby, a wszystkich, którzy tutaj pracują i codziennie wnoszą wkład w proces zmiany. Wierzymy w to, że za miesiąc, za pół roku, za rok, dzięki tym zmianom będziemy stawać się coraz większą i silniejszą organizacją” – mówił podczas części oficjalnej Paweł Fałkowski, Partner Zarządzający linią biznesową Accounting w ALTO.

Lubelskie biuro ma za zadanie wspierać i rozwijać biznes księgowy. Szeroko wyspecjalizowana kadra księgowych i doradców będzie świadczyć usługi dla firm chcących korzystać z zewnętrznej księgowości lub obsługi payroll.

Jako lider w swojej branży ALTO oferuje najnowocześniejsze usługi księgowe, rozumiejąc, że każdy rynek ma swoje specyficzne uwarunkowania, a jego uczestnicy wymagają sprofilowanych i kompleksowych usług.

„Nasz zespół to nasz motor napędowy. Wiemy, że jako team możemy zrobić więcej, niż każdy z nas byłby w stanie osiągnąć indywidualnie. Dlatego chcemy tworzyć miejsce dobre do pracy dla ludzi, chcemy, by dobrze czuli się w naszej organizacji, żeby Ci, którzy chcą się rozwijać robili to u nas i z nami, a tym samym przyczyniali się do wzrostu swojego i ALTO” – dodaje Paweł Fałkowski.

Uroczystość otwarcia uświetnili zaproszeni Goście z  uczelni wyższych: dr hab. Mariusz Kicia (Dziekan Wydziału Ekonomicznego UMCS), dr Anna Tatarczak (Prodziekana ds. jakości kształcenia Wydziału Ekonomicznego UMCS) oraz mgr Andrzej Borowski (Dziekan kierunku Finanse i Rachunkowość w WSPiA), a także z Urzędu Miasta w Lublinie: Igor Niewiadomski i Krzysztof Buczyński z Biura Obsługi Inwestorów oraz Marta Sztandarska i Oliwia Wójtowicz z Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości.

„Uczelnie się zmieniają i chcą współpracować z biznesem, bo stają się częścią całego ekosystemu i pomagają Lublinowi realizować strategię rozwoju. Miasto działa aktywnie, by takie firmy jak ALTO sprowadzać do Lublina i dawać tym samym szanse naszym talentom, by z niego nie wyjeżdżały. My słuchamy biznesu i otwieramy się na jego potrzeby. Uruchamiamy kierunki, na jakie jest zapotrzebowanie. To działa z korzyścią nie tylko dla firm, ale także dla Miasta i samych studentów: dzięki temu mamy sytuację win-win.”- konkluduje dr hab. Mariusz Kicia.

Zaś Igor Niewiadomski dodaje z zadowoleniem: „Profil działalności ALTO zdecydowanie wpisuje się w nasz ekosystem gospodarczy i w kierunek rozwoju gospodarki miasta Lublin. Bez wątpienia decyzje o uruchomieniu nowego oddziału nigdy nie są łatwe, a proces wyboru odpowiedniej lokalizacji wymaga analizy wielu czynników. Dlatego przy budowaniu strategii przyciągania inwestorów do miasta tak ważne jest zachowanie odpowiedniej równowagi pomiędzy twardymi danymi, a czynnikami miękkimi, gdzie znaczącą rolę odgrywa chociażby wiarygodność, zaufanie i wzajemny szacunek. Myślę, że w Lublinie obraliśmy dobry kierunek, jeśli chodzi o zachowanie wszystkich tych proporcji, czego dowodem jest dzisiejsze otwarcie lokalnego biura ALTO. Witamy serdecznie!”

 

***

ALTO jest jedną z najszybciej rozwijających się firm doradczych w Polsce. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie doradztwa podatkowego, prawnego, księgowego i kadrowo-płacowego oraz technologii w usługach podatkowych.

Posiada bogate doświadczenie w doradztwie dla międzynarodowych przedsiębiorstw z różnych branż. Współpracuje również z wiodącymi europejskimi firmami doradczymi, świadcząc najwyższej jakości usługi we wszystkich międzynarodowych aspektach związanych z działalnością prowadzoną na zagranicznych rynkach. W kontaktach z Klientami stawia na partnerstwo oraz utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji.

Pracuje dla Klientów od 2011 roku. Od tego czasu stale poszerza zespół doradców i zakres oferowanych usług. Główne obszary specjalizacji to 8 sektorów branżowych: nieruchomości, usługi finansowe, PE/VC, ubezpieczenia, technologie, opieka zdrowotna/life sciences, energetyka i logistyka.

Obecnie zespół liczy ponad 150 osób, w tym doradców podatkowych i prawnych, certyfikowanych księgowych i innych specjalistów, którzy aktywnie wspierają klientów na każdym etapie ich działalności, zapewniając najlepszą na rynku jakość usług. 

Siła specjalistów i bezsprzecznie rosnąca pozycja na rynku zostały wielokrotnie potwierdzone w najważniejszych regionalnych rankingach podatkowych i prawnych na przestrzeni ostatnich 10 lat.

Firmę można poznać lepiej na www.altoadvisory.pl

Źródło: ALTO

    Aktualności

    Data dodania
    19 grudnia 2022