Współpraca UMCS i COI - zaproszenie do udziału w testach użyteczności systemu logowania do serwisów publicznych

Centralny Ośrodek Informatyki (COI) jako największa w kraju firma realizująca projekty IT dla sektora publicznego, tworzy państwowe rejestry i zbiory danych oraz systemy informatyczne. Dzięki tym technologiom instytucje państwowe mogą działać sprawniej i być coraz bardziej przyjazne dla obywateli. Potrzeby obywateli realizowane są również m.in. poprzez dostarczanie e-usług, ułatwiających codzienną realizację spraw urzędowych online. Starając się odpowiadać na potrzeby wszystkich obywateli COI zaprasza przedstawicieli różnych grup społecznych do udziału w badaniach potrzeb i doświadczeń użytkowników proponowanych rozwiązań.

Obecnie COI pracuje nad nowymi funkcjonalnościami systemu logowania do serwisów publicznych. W związku z tym badacze user experience z zespołu COI zapraszają do wspólnego testowania proponowanych rozwiązań. Udział studentów i pracowników UMCS pomoże sprawdzić intuicyjność i łatwość ich użycia.

 

Zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety, która pomoże badaczom COI umówić się z Państwem na indywidualne spotkania w formie online: https://ankiety.coi.gov.pl/index.php/775468

    Aktualności

    Data dodania
    24 stycznia 2022