Wpływ badań naukowych na otoczenie społeczno-gospodarcze - wykład Prof. Louise Manning, University of Lincoln, UK

Serdecznie zapraszamy na wykład na temat trzeciego kryterium ewaluacji, który wygłosi wybitny naukowiec prof. Louise Manning. Spotkanie odbędzie się dnia 17.05.2022 (wtorek) w Auli III na Wydziale Ekonomicznym (Rektorat) od godz. 14.00.

Professor Louise Manning jest zaliczana do grona najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych naukowców na świecie z dziedziny FOOD. Obecnie pracuje na University of Lincoln w Lincoln Institute for Agri-Food Technology na stanowisku Professor of Sustainable Agri-Food Systems. Poprzednie miejsce pracy to Royal Agricultural University in Cirencester. Profesor Manning ma ponad 35-letnie doświadczenie w pracy w przemyśle żywnościowym jako szkoleniowiec i naukowiec. Przed rozpoczęciem kariery akademickiej pracowała w biznesie, a ponadto prowadzi dużą farmę rodzinną. W Royal Agricultural University była Dyrektorem ds. trzeciego obszaru ewaluacji. Jej pasją jest rozwój zrównoważony oraz kwestie społeczne w żywnościowym łańcuchu dostaw.

Louise Manning jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W swojej sieci ma ponad 4000 obserwujących (Twitter, LinkedIn). Można ją obserwować na Twitterze: @foodsafetyljm i @thefoodconverse.

    Aktualności

    Data dodania
    12 maja 2022