Poznaj Gospodarczy Lublin

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin dotyczącą wycieczek tematycznych z cyklu „Poznaj Gospodarczy Lublin”. Inicjatywa skierowana jest do mieszkańców miasta, w tym także pracowników i studentów Uniwersytetu, którzy chcieliby poznać gospodarcze oblicze Lublina. Pierwszy przejazd odbędzie się w najbliższą sobotę, 1 października o godz. 12:00.

Specjalne wycieczki z cyklu „Poznaj Gospodarczy Lublin” odbywać się będą w każdą pierwszą sobotę miesiąca. Celem przejazdów jest zainteresowanie Lublinian przedsiębiorstwami funkcjonującymi na terenie naszego miasta. O obecnych i dawnych lubelskich firmach opowie pracownik Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości UML. Wycieczki będą okazją do poznania ich historii i profili działalności. Uczestników woził będzie autobus miejski, na co dzień obsługujący linie komunikacji miejskiej.

Jedynym warunkiem udziału w bezpłatnych przejazdach jest wcześniejsze dokonanie rejestracji na stronie:

www.gospodarczy.lublin.eu/przejazdy

Trasa wycieczki rozpoczyna się na przystanku Tarasy Zamkowe 03 (CH VIVO! Lublin) i prowadzi ulicami: Mełgiewską, Metalurgiczną (obwodnica miasta), Witosa, Moritza, Vetterów, Braci Krausse, Plewińskiego, Grygowej, Droga Męczenników Majdanka, Krańcową, Wrotkowska, Krochmalną, Lubelskiego Lipca '80, Zamojską, Lubartowską oraz al. Tysiąclecia. Przejazd zakończy się na przystanku Tarasy Zamkowe 03.

Uczestnicy proszeni są o przybycie na miejsce spotkania co najmniej 10 minut przed odjazdem.

Organizatorem przejazdów jest Miasto Lublin we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego w Lublinie oraz Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym Lublin Sp. z o.o. Więcej informacji znajduje się pod linkiem:

gospodarczy.lublin.eu/centrum-informacji/wydarzenia/poznaj-gospodarczy-lublin/

Zachęcamy do udziału!

    Aktualności

    Data dodania
    29 września 2022