Inwestowanie w czasach niepewności - zaproszenie na konferencję inwestorską

Fundacja GPW oraz Giełda Papierów Wartościowych zapraszają do udziału w konferencjach regionalnych organizowanych pod hasłem „Inwestowanie w czasach niepewności.  Pierwsza konferencja z tego cyklu odbędzie się w Lublinie w dniu 23 listopada br. w sali konferencyjnej IBB Grand Hotel.

Partnerami wydarzenia są: PKN Orlen – Partner Strategiczny, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, CFA Society Polska,  Dom Maklerski BOŚ oraz Beta Securities.

W programie konferencji przewidywany jest panel dyskusyjny z udziałem ekspertów pt. „Jak inwestować w czasach zawirowań gospodarczych?”, a także wystąpienie „Rynki ropy i paliw w czasie wielkiej zmienności” prowadzone przez dr. Adama B. Czyżewskiego, Głównego Ekonomistę, PKN ORLEN. Ponadto w ramach każdego wydarzenia odbędzie się warsztat „Okiełznać bessę – co może zrobić inwestor indywidualny?”, który poprowadzi Tomasz Jaroszek – autor bloga Doradca.TV.

Konferencje kierowana jest przede wszystkim do aktualnych i potencjalnych inwestorów giełdowych, studentów oraz wszystkich zainteresowanych.

Program konferencji w Lublinie

Rejestracja - Lublin

    Aktualności

    Data dodania
    22 listopada 2022