III edycja Konkursu o Nagrodę Centrum Pieniądza NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu historii społeczno-gospodarczej

Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira S. Skrzypka to działająca od 2016 roku placówka edukacyjno-ekspozycyjna Narodowego Banku Polskiego, która realizuje misję popularyzowania wiedzy nt. historii pieniądza, finansów i bankowości na tle gospodarczo-społecznych dziejów Polski i świata.

W 2023 roku, już po raz trzeci, mamy przyjemność ogłosić Konkurs o Nagrodę Centrum Pieniądza NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu historii społeczno-gospodarczej.

Celem Konkursu jest zainteresowanie studentów kierunków humanistycznych i ekonomicznych pozornie mniej atrakcyjną dziedziną, za jaką nadal uchodzi historia gospodarcza.

Do udziału w konkursie zapraszamy absolwentów i studentów, których prace magisterskie obronione zostały między 01.01.2022 r. a 30.09.2023 r. poświęcone są historii społeczno-gospodarczej. Serdecznie zapraszamy do nadsyłania prac w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 października 2023 r.

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu formularz zgłoszenia pracy magisterskiej znajdą Państwo na stronie internetowej.

    Aktualności

    Data dodania
    13 września 2023