Forum Młodych Naukowców zbliża się wielkimi krokami

W dniach 20-21.04.23 na UMCS odbędzie się Forum Młodych Naukowców organizowane przez Radę Młodych Naukowców UMCS i wielu innych pracowników Uniwersytetu oraz doktorantów.
W Komitecie organizacyjnym są trzy osoby z Instytutu Ekonomii i Finansów, tj. dr hab. Aleksandra Kowalska, prof. UMCS (Koordynator ds. Ogólnych w RMN), dr Anna Budzyńska z Katedry Mikroekonomii i Ekonomii Stosowanej i mgr Gabriela Dycha z Katedry Finansów Przedsiębiorstw i Rachunkowości.
Drugi dzień Forum to spotkania na naszym Wydziale, zapraszamy serdecznie wszystkich pracowników oraz studentów na udział w tym wydarzeniu, a zwłaszcza:
Piątek 9.00-11.00
Panel C „Twój wizerunek, Twoja marka” [Wydział Ekonomiczny, I piętro, Aula 2] [Moderacja: mgr Gabriela Dycha]
- „Poznawaj i daj się poznać: znaczenie aktywnego uczestnictwa w międzynarodowych stowarzyszeniach i sieciach naukowych” – dr hab. Konrad Terpiłowski, prof. UMCS (UMCS)
- „Prosto do celu – budowanie marki osobistej naukowca” – mgr Beata Lipska (konsultantka biznesowa, wiceprezes zarządu Business Masters sp. z o.o.)
- „Naukowiec a social media: to be, or not to be” – dr Liuba Klapkiw (Instytut Ekonomii i Finansów, UMCS)
Piątek 11.30-13.00
Panel dyskusyjny B „Jak osiągnąć sukces publikacyjny? Perspektywa redaktora i recenzenta” [Wydział Ekonomiczny, I piętro, Aula 3] [Moderacja: dr hab. Aleksandra Kowalska, prof. UMCS]
-prof. dr hab. Sławomir Dresler (nauki ścisłe; UMCS)
-dr hab. Jarosław Krajka, prof. UMCS (nauki humanistyczne; UMCS)
-dr hab. Jarosław Kostrubiec, prof. UMCS (nauki społeczne; UMCS)
Zapraszamy! 

    Aktualności

    Data dodania
    17 kwietnia 2023