Dołącz do globalnej organizacji młodych!

Dołącz do globalnej organizacji młodych!

AIESEC- największa organizacja studencka na świecie, obecna w ponad 120 krajach globu właśnie ruszyła z rekrutacją w Twoim mieście!

Tworzona przez młodych, ambitnych ludzi i współpracująca z największymi markami świata daje Ci możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz pasji! To niepowtarzalna okazja, aby znaleźć się wśród pozytywnych, pełnych energii i ciekawych świata ludzi, którzy budują swoją ścieżkę kariery zaczynając właśnie tu.

Wyślij zgłoszenie online do 20 stycznia i zacznij rozwijać siebie i nasze środowisko!

Członkowie AIESEC w ponad 120 krajach świata zajmują się realizacją międzynarodowych projektów dla lokalnych społeczności. W ten sposób zdobywają praktyczne doświadczenie i rozwijają umiejętności miękkie. Dzięki temu, że próbują swoich sił w różnych obszarach, łatwiej zdecydować im, w jakim kierunku chcą podążać w przyszłości. Dołącz do AIESEC – poszerzaj swoją wiedzę o świecie; przekonaj się, jak to jest pracować w grupie; poznaj swoje mocne i słabe strony i to, jak na nich kapitalizować; sprawdź się w nowym środowisku i naucz znajdować rozwiązania w każdej sytuacji.

Jak wziąć udział w rekrutacji? Wejdź na stronę www.aiesec.pl/rekrutacja, znajdź Oddział Lokalny w Lublinie i wyślij formularz zgłoszeniowy. Następnie oczekuj na telefon
z zaproszeniem na spotkanie.

W 2017 roku do AIESEC dołączyło ponad 1000 studentów z niemal 60 uczelni w całej Polsce. Zostań AIESECerem i działaj na rzecz lokalnego środowiska, rozwijaj się i poznawaj młodych z całego świata! Wypełnij formularz do 20 stycznia.

Masz pytania? Napisz: aiesec.lublin@aiesec.net

    Aktualności

    Data dodania
    16 stycznia 2019