Delegacja Wydziału Ekonomicznego na otwarciu biura Publicis Re:Sources w Lublinie

Publicis Re:Sources, spółka usług wspólnych światowego lidera komunikacji, Publicis Groupe, rozszerza swoją działalność w Polsce i otworzyła biuro w Lublinie. Nowy zespół kontynuuje długoletnią reputację Publicis Re:Sources w oferowaniu rozwiązań technologicznych, platformowych i usług biznesowych wprowadzających w życie filozofię „Power of One” Publicis Groupe. Lubelskie centrum Publicis Re:Sources będzie obsługiwać w szczególności rynki Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii.

Przedstawiciele naszego Wydziału, dr hab. Mariusz Kicia, dziekan Wydziału Ekonomicznego oraz dr Anna Tatarczak, prodziekan ds. jakości kształcenia w dniu 12 maja uczestniczyli w sesji na temat zbudowania synergii pomiędzy naszymi jednostkami jako potencjalne miejsce pracy dla wyjątkowych talentów.

Poprzez wzmocnienie swojej obecności na rynku w regionie Europie Środkowo-Wschodniej, zwłaszcza w Polsce, Publicis Re:Sources ma na celu zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowanych specjalistów, przy jednoczesnym dalszym zwiększaniu tempa innowacji Publicis Groupe na całym świecie. Jako jedno z najszybciej rozwijających się miast w regionie, Lublin oferuje dużą pulę wysoko wykwalifikowanych talentów, co czyni go oczywistym wyborem na lokalizację siedziby Publicis Re:Sources w Polsce.

Publicis Re:Sources z niecierpliwością czeka na powitanie swoich klientów, kandydatów, partnerów i pracowników w nowym lubelskim biurze przy ul. Spokojnej 2.


O Publicis Re:Sources

Publicis Re:Sources jest kręgosłupem Publicis Groupe, najbardziej cenionej na świecie sieci agencji. Jesteśmy jedyną w branży organizacją świadczącą usługi współdzielone typu end-to-end, która zapewnia pełen zakres usług, umożliwiając agencjom Publicis Groupe robienie tego, co robią najlepiej: wprowadzanie innowacji i przekształcanie dla swoich klientów. Utworzony w 1998 roku jako mały zespół obsługujący kilka agencji Publicis Groupe, Publicis Re:Sources rozrósł się do ponad 5000 pracowników w ponad 66 krajach.

 

    Aktualności

    Data dodania
    24 maja 2022